"Cudze chwalicie , swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie" Zapraszam gospodarzy miast i gmin do promowania swoich miejscowości. Bowiem dbałość o dobry wizerunek miasta lub gminy świadczy o dobrym gospodarzu i zachęca do naśladowania przez innych oraz zwiększa szansę na rozwój regionu.

Zipp quantum skuter duży

Typ: OGŁOSZENIA
Kategoria: Auto - Moto
Miejscowość: Skrzeszew
Lokalizacja Wieliszew (powiat legionowski)
  • Zipp quantum skuter duży  Zdjęcie #1738
  • Zipp quantum skuter duży  Zdjęcie #1739
  • Zipp quantum skuter duży  Zdjęcie #1740
  • Zipp quantum skuter duży  Zdjęcie #1741
Witam, polecam skuter Zipp. Kupiłem go w 2008 z salonu, Przez pierwsze 6 lat użytkowałem lipiec sierpień w weekendy, przez kolejne 3 lata wcale. Skuter stoi nieużywany od 3lat co jakiś czas kopnę kopniak żeby się tłok nie zastał.Przez ostatnie 3 lata odpalany był 2 razy w roku. Odpalenie polega na tym, że używam kopniaka około 40minut wtedy zapala.Powodem jest oczywiście to , ze dwusuw stoi nie używany. Wystawiam za taką cenę bo należy wylać stary olej zarówno z silnika jak i ze zbiornika mieszającego, i wyczyścić gaźnik , w który zapewne jest głównym winowajcą owego długiego odpalania.Skuter miał zdjętą jedną blokadę przy tłumiku rozpędza się do około55km/h.
Wizualnie jest w stanie idealnym, nigdy się nie przewrócił , nie miał obcierki. Ubezpieczenie ma do końca kwietnia ale w tej cenie jeszcze go ubezpieczę na kolejny rok z racji tego , że jeśli nie sprzedam w takim stanie to sam doprowadzę go do używalności i wystawie na aukcję o 300zł drożej a na chwilę obecną spróbuję tak. Dorzucam kufer co prawda pęknięty (widoczne na zdjęciu) ale gratis
Formularz kontaktowy

Autor ogłoszenia
Imię i nazwisko KAmil Miklaszewski
Telefon: Pokaż dane kontaktowe
Strona www

Redakcja portalu

otogmina.pl
ul. Niska 29 lok. 55
01-046 Warszawa

biuro@otogmina.pl

REKLAMA

reklama