"Cudze chwalicie , swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie" Zapraszam gospodarzy miast i gmin do promowania swoich miejscowości. Bowiem dbałość o dobry wizerunek miasta lub gminy świadczy o dobrym gospodarzu i zachęca do naśladowania przez innych oraz zwiększa szansę na rozwój regionu.

Wyjątkowy apartament z tarasem i ogródkiem, 3 pokoje, 2 miejsca postojowe + komórka BEZPOŚREDNIO!!

Typ: Nieruchomości
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja Warszawa (powiat Warszawa)
Stan budynku rynek wtórny
Typ nieruchomości apartament
Pow. całkowita 82.00 m2
Pow. użytkowa 82.00 m2
Pow. działki 0.00 m2
Cena 945000.00 zł
Ilość pięter 4
  • Wyjątkowy apartament z tarasem i ogródkiem, 3 pokoje, 2 miejsca postojowe + komórka BEZPOŚREDNIO!! Zdjęcie #3015
  • Wyjątkowy apartament z tarasem i ogródkiem, 3 pokoje, 2 miejsca postojowe + komórka BEZPOŚREDNIO!! Zdjęcie #3016
  • Wyjątkowy apartament z tarasem i ogródkiem, 3 pokoje, 2 miejsca postojowe + komórka BEZPOŚREDNIO!! Zdjęcie #3017
82 metrowy ekskluzywny apartament składający się z dużego salonu, dużej kuchni, 2 sypialni, przestronnej łazienki z wc, garderoby, pralni, tarasu oraz ogródka. Do apartamentu przynależą dwa miejsca postojowe oraz komórka lokatorska / boks na rowery.
 
Apartament położony jest w prestiżowym budynku w najbardziej eleganckiej części Miasteczka Wilanów, tj. centralna część ul. Sarmackiej. Okna wychodzą na 2 strony – jedna sypialnia od strony patio natomiast ogródek, kuchnia, salon i druga sypialnia od strony zewnętrznej co zapewnia ciszę i słońce w ciągu dnia. Osiedle oczywiście strzeżone, sprawnie działa ochrona i administracja.
 
Świetna komunikacja, położenie oraz infrastruktura – do najbliższego przystanku autobusowego, skąd można dojechać bezpośrednio do centrum jest 250 metrów! Po drugiej stronie budynku jest sklep spożywczy oraz sklep ze zdrową żywnością, a w najbliższym otoczeniu wykwintne restauracje i cukiernie, sklepy z winami, centra medyczne, kawiarnie dla dzieci i rodziców, żłobki, przedszkola oraz szkoły. Do najbliższego miejsca rekreacji i wypoczynku (Royal Wilanów – boiska, streetworkout, ścianka wspinaczkowa, trampoliny, boule, szachy i inne darmowe atrakcje) jest 5 minut spacerem, obok jest Plaża Wilanów, a do lasu kabackiego biegnie się 25 minut J. Zdecydowanie bliżej, bo w odległości 300 metrów jest zewnętrzna siłownia oraz profesjonalna bieżnia. Chyba wszędzie przewidziano też ścieżki rowerowe. W niedalekiej przyszłości (2019) planowana jest budowa linii tramwajowej, a w połowie 2020 roku ukończona zostanie południowa obwodnica Warszawy z najbliższym wjazdem ok. 1,5 km od budynku.
 
Apartament jest bezpośrednio po remoncie / odświeżeniu, nie wymaga absolutnie żadnego wkładu finansowego, a co więcej wykończony jest materiałami świetnej jakości. Wysokiej klasy zabudowa kuchenna wyposażona jest we wszystkie niezbędne sprzęty, tj. lodówkę, zmywarkę, piekarnik, kuchenkę oraz okap. W apartamencie zainstalowany jest również profesjonalny system ogrzewania podłogowego firmy DEVI.
 
Apartament posiada osobną księgę wieczystą – pełna własność.
 
Cena za apartament to 945 000 PLN.
Cena za meble oraz wyposażenie to 50 000 PLN.
Cena za oba miejsca garażowe oraz komórkę lokatorską to łącznie 100 000 PLN (39+39 +22).
 
Bezpośredni kontakt do właściciela, a konkretnie do prawnego pełnomocnika to 602 709 892.
 
WSZELKICH POŚREDNIKÓW ZAPRASZAM WYŁĄCZNIE Z KLIENTAMI.

Brak informacji

Formularz kontaktowy

Autor ogłoszenia
Imię i nazwisko Piotr
Telefon: Pokaż dane kontaktowe
Strona www

Redakcja portalu

otogmina.pl
ul. Niska 29 lok. 55
01-046 Warszawa

biuro@otogmina.pl

REKLAMA

reklama