"Cudze chwalicie , swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie" Zapraszam gospodarzy miast i gmin do promowania swoich miejscowości. Bowiem dbałość o dobry wizerunek miasta lub gminy świadczy o dobrym gospodarzu i zachęca do naśladowania przez innych oraz zwiększa szansę na rozwój regionu.

Sprzedam Dom Segment Warszawa-Zacisze, ul. Nad Potokiem

Typ: Nieruchomości
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja Warszawa (powiat Warszawa)
Stan budynku rynek wtórny
Typ nieruchomości dom w zabudowie
Pow. całkowita 550.00 m2
Pow. użytkowa 550.00 m2
Pow. działki 450.00 m2
Cena 2200000.00 zł
Ilość pięter 3
Ilość pomieszczeń 7
Sprzedam bardzo ładny segment położony w prestiżowym miejscu na warszawskim Zaciszu. Dom wybudowany w 1998 r. z materiałów wysokiej jakości. Dom znajduje się w odległości ok 200 m. od planowanej stacji metra. W najbliższej okolicy przystanki autobusowe i tramwajowe, centra handlowe, kino, urząd dzielnicy, szkoły, przedszkola, żłobki, park i las, szpitale i liczne prywatne przychodnie, bardzo dobry dojazd do trasy S8. Doskonała lokalizacja.

Dom bardzo przestronny, wykończony materiałami wysokiej jakości. Posiada 5 poziomów (piwnica w pełni użytkowa z pomieszczeniami gospodarczymi, 3 poziomy mieszkalne, poddasze w pełni użytkowe) 

Dom posiada:

7 przestronnych pokoi
2 łazienki
4 toalety
2 garderoby 
kuchnia
w pełni użytkowe i wysokie poddasze
pokój bilardowy
siłownię
saunę
2 garaże
piękny ogród

Powierzchnia użytkowa ok 550 m2, działka o powierzchni ok 450 m2. Ogrzewanie gazowe, w budynku wszystkie media. Woda i kanalizacja miejskie. Oferta bezpośrednia.

Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Brak informacji

Formularz kontaktowy

Autor ogłoszenia
Imię i nazwisko Patryk
Telefon: Pokaż dane kontaktowe
Strona www

Redakcja portalu

otogmina.pl
ul. Niska 29 lok. 55
01-046 Warszawa

biuro@otogmina.pl

REKLAMA

reklama