"Cudze chwalicie , swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie" Zapraszam gospodarzy miast i gmin do promowania swoich miejscowości. Bowiem dbałość o dobry wizerunek miasta lub gminy świadczy o dobrym gospodarzu i zachęca do naśladowania przez innych oraz zwiększa szansę na rozwój regionu.

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie, idealna lokalizacja, Ochota!

Typ: Nieruchomości
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja Warszawa (powiat Warszawa)
Stan budynku rynek wtórny
Typ nieruchomości mieszkanie
Pow. całkowita 36.00 m2
Pow. użytkowa 36.00 m2
Pow. działki 0.00 m2
Cena 442000.00 zł
Ilość pięter 12
Lokal na piętrze 6
Ilość pomieszczeń 2
  • Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie, idealna lokalizacja, Ochota! Zdjęcie #5624
  • Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie, idealna lokalizacja, Ochota! Zdjęcie #5626
  • Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie, idealna lokalizacja, Ochota! Zdjęcie #5627
  • Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie, idealna lokalizacja, Ochota! Zdjęcie #5628
Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie 36,90 m2, na 6 piętrze, idealna lokalizacja (blisko placu Zawiszy i placu Narutowicza), wyremontowane gruntownie w 2013 r., odświeżone przed sprzedażą w marcu 2019 r. Gotowe do wprowadzenia! 

Mieszkanie położone jest w świetnej lokalizacji, bardzo dobrze skomunikowane z całą Warszawą, w niedalekiej odległości znajduje się plac Zawiszy, plac Narutowicza i ul. Grójecka. Idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie bliskość centrum oraz pełną dostępność komunikacji miejskiej. Jest to mieszkanie narożne, w którym okna i loggia wychodzą na południowy zachód (od strony uliczki osiedlowej - ul. Spiska), kuchnia na północ - od strony Al. Jerozolimskich. 

Salon z aneksem kuchennym, klimatycznie podświetlony światłem punktowym, okna na południowy zachód oraz loggia. 

Sypialnia – meble (dwie szafy oraz trzy komody) i materac - Ikea, na podłodze panele, biały kolor ścian. 

Łazienka – na podłodze ta sama terakota, co w korytarzu i kuchni. Przezroczyste luksfery oddzielają brodzik od umywalki. W łazience znajduje się również szafka na kosmetyki/ ręczniki. Całość uzupełnia kilkupunktowe światło halogenowe, lampa wisząca nad lustrem oraz dodatkowa szafka wisząca IKEA (za taflę frontowych drzwiczek można włożyć dowolne własne zdjęcie lub plakat, aby nadać łazience niepowtarzalny wygląd). 

Kuchnia częściowo otwarta na salon. Podświetlenie punktowe blatu, okap oraz kuchenka z piekarnikiem. Na podłodze terakota, na ścianach miodowo-brązowa mozaika, okno dźwiękoszczelne PCV. Dodatkowo w kuchni znajduje się lodówka, pralka i zmywarka. 

Budynek 12-piętrowy z ok. 1967 r., po wymianie instalacji wodno-kanalizacyjne i CO, zamontowane radiowe liczniki poboru wody. Wymienione okna. Elewacja ocieplona i otynkowana. Typ konstrukcji budynku: rama H. Dwie nowe windy. Nowe drzwi wejściowe do mieszkania. Dostępna duża liczba miejsc parkingowych pod blokiem (w ramach abonamentu ZDM - 30 zł rocznie). 

Ogłoszenie bezpośrednie, nie współpracuję z agencjami nieruchomości!

Brak informacji

Formularz kontaktowy

Autor ogłoszenia
Imię i nazwisko Joanna Piwowarska-Łępa
Telefon: Pokaż dane kontaktowe
Strona www

Redakcja portalu

otogmina.pl
ul. Niska 29 lok. 55
01-046 Warszawa

biuro@otogmina.pl

REKLAMA