"Cudze chwalicie , swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie" Zapraszam gospodarzy miast i gmin do promowania swoich miejscowości. Bowiem dbałość o dobry wizerunek miasta lub gminy świadczy o dobrym gospodarzu i zachęca do naśladowania przez innych oraz zwiększa szansę na rozwój regionu.

Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w Dąbrowie Zachodniej

Typ: Nieruchomości
Miejscowość: Łomianki
Lokalizacja Łomianki (powiat warszawski zachodni)
Stan budynku rynek wtórny
Typ nieruchomości dom w zabudowie
Pow. całkowita 250.00 m2
Pow. użytkowa 250.00 m2
Pow. działki 672.00 m2
Cena 680000.00 zł
Ilość pięter 2
  • Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w Dąbrowie Zachodniej Zdjęcie #3249
  • Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w Dąbrowie Zachodniej Zdjęcie #3250
  • Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w Dąbrowie Zachodniej Zdjęcie #3251
  • Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w Dąbrowie Zachodniej Zdjęcie #3252
Mam przyjemność zaoferować przestronny dom zlokalizowany w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w zielonym i spokojnym otoczeniu w odległości około 20 min spacerem lub 4 min samochodem od Puszczy Kampinoskiej. 

Zielone osiedle w aglomeracji warszawskiej
Dom położony jest na terenie Dąbrowy Zachodniej, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, na terenie tzw. "osiedla kwiatowego", które jest jednym z niewielu podwarszawskich osiedli zrealizowanych w oparciu o spójny projekt architektoniczno - urbanistyczny.

Na terenie samej Dąbrowy funkcjonują dwie restauracje, z których jedna oferuje liczne wydarzenia kulturalno - muzyczne, centrum ogrodnicze, a także sklepy i park linowy. Bliskość centrum Łomianek pozwala korzystać z rozwiniętej infrastruktury miejskiej: sklepy branżowe, centra handlowe, punkty gastronomiczne, szkoły, przedszkola, pkt. usługowe, basen, placówki medyczne i urzędy.

Znakomita komunikacja do Warszawy
Dąbrowa położona jest w odległości ok. 15 km od centrum Warszawy. Komunikację publiczną na terenie miasta i gminy Łomianki oraz połączenie z Warszawą zapewnia komunikacja autobusowa. Od 1 stycznia 2018 roku cała gmina  Łomianki jest włączona do I strefy biletowej ZTM Warszawa.

Dojazd do Warszawy samochodem możliwy jest zarówno Wisłostradą lub ul. Marymoncką w kierunku Bielan, jak również ul. Treny i ul. Estrady w kierunku Bemowa.

Dom w zabudowie bliźniaczej
Dom usytuowany jest na narożnej działce, przy lokalnej ulicy. Zagospodarowanie działki stanowi głównie zieleń, w tym liczne drzewa oraz krzewy, które zapewniają komfort wypoczynku oraz intymność oddzielając teren działki od ulicy.

Oferowany dom posiada trzy kondygnacje oraz południowo-wschodnią i północno-zachodnią ekspozycję. 
Strefa wejściowa zlokalizowana jest w poziomie terenu i obejmuje: hol wejściowy, otwartą przestrzeń dostępną z holu, która po zamknięciu może stanowić niezależne pomieszczenie (np. gabinet). 
Piwnica, dostępna ze strefy wejściowej, oferuje dwustanowiskowy garaż oraz pomieszczenie gospodarcze z pralnią (ok. 19 m2).
Wysoki parter stanowi otwartą przestrzeń (ok. 57 m2) stanowiącą salon z jadalnią oraz kuchnią z podgrzewaną podłogą. Z salonu prowadzą drzwi na taras z widokiem na ogród.
Kolejna przestrzeń mieszkalna to półpiętro, na którym wydzielony jest aktualnie jeden pokój (ok. 15m2), pozostała przestrzeń daje możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju (ok. 10 m2).
Piętro oferuje dwa pokoje, w tym jeden (ok. 20 m2) posiada dostęp do własnej łazienki (ok. 12m2). Drugi pokój posiada powierzchnię ok 13 m2. Na piętrze znajduje się łazienka (ok 8m2).
Dom posiada również poddasze nieużytkowe o powierzchni ok. 50 m2, doświetlone dwoma oknami dachowymi, z wyprowadzonymi instalacjami c.o., elektryczną i wodociągową. 

Wyjątkowa oferta
Dom wybudowany został w 1994 roku. Posiada zadbany, przestronny ogród. Wjazd na teren posesji oraz część utwardzona podwórka wyłożone są kostką brukową.

Nieruchomość ta to doskonała oferta dla rodzin, które pragną połączyć intensywne życie w mieście z możliwością komfortowego odpoczynku w zielonej okolicy, zalewie 15 km od Warszawy.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz do obejrzenia nieruchomości!
Karina Szafrańska
Broker House
+48 696 461 498
karina@brokerhouse24.pl

Brak informacji

Formularz kontaktowy

Autor ogłoszenia
Imię i nazwisko Broker House
Telefon: Pokaż dane kontaktowe
Strona www www.brokerhouse24.pl

Redakcja portalu

otogmina.pl
ul. Niska 29 lok. 55
01-046 Warszawa

biuro@otogmina.pl

REKLAMA

reklama