"Cudze chwalicie , swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie" Zapraszam gospodarzy miast i gmin do promowania swoich miejscowości. Bowiem dbałość o dobry wizerunek miasta lub gminy świadczy o dobrym gospodarzu i zachęca do naśladowania przez innych oraz zwiększa szansę na rozwój regionu.

Przedwojenna willa w prestiżowej części Komorowa

Typ: Nieruchomości
Miejscowość: Komorów
Lokalizacja Michałowice (powiat pruszkowski)
Stan budynku rynek wtórny
Typ nieruchomości dom wolnostojący
Pow. całkowita 225.00 m2
Pow. użytkowa 175.00 m2
Pow. działki 1555.00 m2
Cena za m2 803.00
Cena 1250000.00 zł
Ilość pięter 2
Ilość pomieszczeń 5
  • Przedwojenna willa w prestiżowej części Komorowa Zdjęcie #3047
  • Przedwojenna willa w prestiżowej części Komorowa Zdjęcie #3049
  • Przedwojenna willa w prestiżowej części Komorowa Zdjęcie #3050
  • Przedwojenna willa w prestiżowej części Komorowa Zdjęcie #3051
Jedna z ostatnich tak atrakcyjnych działek w centrum  starego Komorowa z pięknie  utrzymanym ogrodem ze starodrzewem w ładnej i cichej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej, w pobliżu kolejki WKD.

Działka o pow. 1555 m2 i wymiarach: 29 m x 55 m ze znajdującej się na niej willą z okresu międzywojennego o powierzchni całkowitej 225 m2 jest ostatnią częścią przedwojennego majątku „Folwark Komorów”.

Dom ma wszystkie media: woda miejska, kanalizacja, prąd, gaz, telefon, centralne ogrzewanie. Dodatkowo w domu znajdują się dwa czynne, przedwojenne piece kaflowe. Wnętrza domu wysokie i bardzo klimatyczne. Wysokość pomieszczeń:  3 m na parterze i 2.60 m na I piętrze. Dom jest podpiwniczony w części.

Układ pomieszczeń : parter : korytarz oraz duży hol z pięknymi schodami 12 m2, ubikacja 1,30 m2, łazienka 5.10 m2, spiżarka , salon 34,6 m2, pokój 24,20 m2, kuchnia 22,4 m2, weranda 20 m2.
Na  I piętrze: 2 sypanie (19 m2 i 25 m2), z możliwością rozbudowy do 4 i doprowadzona woda do łazienki.

Dojazd do posesji asfaltowy, nieruchomość ogrodzona kutym parkanem, kraty kute w oknach. Ogród pięknie utrzymany, starodrzew, sosny  ponad  100-letnie , krzewy, dużo zieleni.

Okolica willowa, spokojna, zadbana, prestiżowa, sąsiedztwo bardzo spokojne. W pobliżu: szkoły (od podstawowej do gimnazjum), przedszkola, przychodnia zdrowia, apteka, sklepy, kościół , nowoczesny plac zabaw dla dzieci, do stacji kolejki WKD 5 min pieszo.

Miasto-ogród Komorów, jest znane z tego że osiedliło  się  tu wiele znanych osobistości ze świata filmu, kultury i polityki. Jest tu dużo zieleni w pobliżu zabytkowa aleja Lip i Lasy Komorowskie, szlaki turystyczne. Miasto ma bardzo dobrą infrastrukturę i wysoki poziom szkół.

Dobry dojazd do Warszawy, ok. 5 km do autostrady i południowej obwodnicy ok. 7 km (węzeł Sokołów), 30 min kolejką WKD do stacji Warszawa Centralna.

Nieruchomość należy do jednego właściciela, nie ma żadnych obciążeń.
Dom nie jest wpisany do Rejestru Zabytków.
 

Brak informacji

Formularz kontaktowy

Autor ogłoszenia
Imię i nazwisko Agnieszka
Telefon: Pokaż dane kontaktowe
Strona www

Redakcja portalu

otogmina.pl
ul. Niska 29 lok. 55
01-046 Warszawa

biuro@otogmina.pl

REKLAMA

reklama