"Cudze chwalicie , swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie" Zapraszam gospodarzy miast i gmin do promowania swoich miejscowości. Bowiem dbałość o dobry wizerunek miasta lub gminy świadczy o dobrym gospodarzu i zachęca do naśladowania przez innych oraz zwiększa szansę na rozwój regionu.

Ozdobne zbiorniki na wodę deszczową - darmowa woda do ogrodu

Typ: OGŁOSZENIA
Kategoria: Dom i Ogród
Miejscowość: Opole
Lokalizacja - (powiat -)
  • Ozdobne zbiorniki na wodę deszczową - darmowa woda do ogrodu Zdjęcie #6199
Zbiorniki ozdobnę na wodę deszczową
Dekoracyjne plastikowe zbiorniki na deszczówkę do zbierania wody deszczowej z dachów domów jednorodzinnych. Oszczędzaj wodę pitną i zaopatrz się w wodę w porze suchej z naturalnego źródła.
Ze względu na swoją konstrukcję, zbiorniki nadają się do ogrodów i domów jednorodzinnych, gdzie oprócz swojej funkcjonalności stają się również elementem dekoracyjnym.
Brak opadów w ostatnich latach stał się gorącym tematem. Według prognoz całkowite opady na naszym terytorium będą podobne do tych z przeszłości, ale opady nie będą tak częste. Zbieranie deszczówki z dachów jest zatem skutecznym narzędziem radzenia sobie z tym problemem. Weź pod uwagę także, że rząd planuje wprowadzić podatek od deszczówki w zależnosci od wielkości dachu domu. Używająć naszych pojemników możesz zaoszczędzić pieniądze.
Oferujemy zbiorniki o pojemności od 210 do 1600 litrów. Większe zbiorniki pojemnościowe można znaleźć w kategorii zbiorników podziemnych.
W przypadku zbiorników na wodę deszczową oferujemy również wiele akcesoriów, takich jak kolektory wody deszczowej, kurki i zawory spustowe, węże do połączeń międzysystemowych.

https://www.shop.elkoplast.pl/zbiorniki-ozdobne-na-wode-deszczowa
Formularz kontaktowy

Autor ogłoszenia
Imię i nazwisko Elkoplast Poland Sp. z o.o.
Telefon: Pokaż dane kontaktowe
Strona www www.shop.elkoplast.pl

Redakcja portalu

otogmina.pl
ul. Niska 29 lok. 55
01-046 Warszawa

biuro@otogmina.pl

REKLAMA