"Cudze chwalicie , swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie" Zapraszam gospodarzy miast i gmin do promowania swoich miejscowości. Bowiem dbałość o dobry wizerunek miasta lub gminy świadczy o dobrym gospodarzu i zachęca do naśladowania przez innych oraz zwiększa szansę na rozwój regionu.

Nowoczesny dom Książenice

Nieruchomości Rynek pierwotny

Książenice - Grodzisk Mazowiecki (powiat grodziski)


Opis nieruchomości

http://www.wgmnieruchomosci.pl/dom-sprzedaz-1677m2-450000pln-ksiazenice-mazowieckie,3/8903/ODS

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, niepodpiwniczony, z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku.
Powierzchnia całkowita każdej połowy 167,7m2, użytkowa 141,7m2. Bryła prosta, geometryczna, z wypuszczonymi zadaszeniami, z pionowymi słupkami oddzielającymi sąsiada i stanowiącymi jednocześnie pergole. W całym domu zamontowano okna do samej podłogi w celu maksymalnego doświetlenia pomieszczeń.
Atutem jest duża ilość tarasów. Jeden znajduje się od frontu, drugi od strony ogrodu, kolejny zaś mieści się na piętrze.
Na część parterową składają się: sień, przylegający do niej garaż jednostanowiskowy i sąsiadujące z nim pomieszczenie gospodarcze , gabinet lub pokój gościnny, zaś za schodami prowadzącymi na piętro, zaprojektowano kuchnię z wyjściem na taras. Korzystanie z kuchni usprawnia nam praktyczna spiżarka. Od strony ogrodu umieszczono przytulny salon z kominkiem. Połączono go z jadalnią tworząc ponad trzydziestometrową przestrzeń. Dodano wyjścia na taras z kilku stron w celu udogodnienia komunikacji. Sąsiadującą łazienkę wyposażono w prysznic.
Druga kondygnacja to 3 sypialnie, z których każda posiada swoją garderobę oraz wyjście na taras. W największej można dodać romantyczny kominek, który stworzy osobliwy klimat, sypialnia ta zaprojektowana została z osobistą łazienką. Jeśli chodzi zaś o łazienkę główną, to posiada ona praktyczne wyjście na taras, które daje możliwość sprawnego wieszania prania.
Działka:
Każda połowa bliźniaka położona jest na działce o pow. 850m2, na której zaprojektowany jest basen i liczne trawniki.
Media: energia , woda , gaz, szambo.
Okolica :
W sąsiedztwie nowa zabudowa, w pobliżu lasy. Idealne miejsce na spacery. Cisza, dużo zieleni, śpiew ptaków, zapach lasu - tu można odpocząć od miejskiego zgiełku. Do Grodziska Mazowieckiego jest zaledwie 5 km, gdzie do dyspozycji mamy pełną infrastrukturę miasta. Doskonała lokalizacja , piękna zielona okolica, nowoczesny wygodny dom to oferta dla Ciebie! Zapraszam.
Cena:
Stan surowy zamknięty każdej połowy - 450000 PLN. + vat 8% - oddanie budynku- listopad 2019r
Stan deweloperski -580000 PLN - oddanie budynku luty 2020r.
Z basenem i trawnikami 680000 PLN
KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC.
Stan budynku rynek pierwotny
Typ nieruchomości dom wolnostojący
Rok budowy 2019
Pow. całkowita 167.00 m2
Pow. użytkowa 141.00 m2
Pow. działki 850.00 m2
Cena 450000.00 zł
Ilość pięter 1
Ilość pomieszczeń 5

Zdjęcia


  • Nowoczesny dom Książenice Zdjęcie #6604
  • Nowoczesny dom Książenice Zdjęcie #6605
Formularz kontaktowy

Autor ogłoszenia
Imię i nazwisko WGM Nieruchomości
Telefon: Pokaż dane kontaktowe
Strona www www.wgmnieruchomosci.pl

Redakcja portalu

otogmina.pl
ul. Niska 29 lok. 55
01-046 Warszawa

biuro@otogmina.pl

REKLAMA

reklama