"Cudze chwalicie , swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie" Zapraszam gospodarzy miast i gmin do promowania swoich miejscowości. Bowiem dbałość o dobry wizerunek miasta lub gminy świadczy o dobrym gospodarzu i zachęca do naśladowania przez innych oraz zwiększa szansę na rozwój regionu.

Najprawdopodobniej najlepsza oferta na Woli

Typ: Nieruchomości
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja Warszawa (powiat Warszawa)
Stan budynku rynek wtórny
Typ nieruchomości mieszkanie
Pow. całkowita 50.00 m2
Pow. użytkowa 50.00 m2
Pow. działki 0.00 m2
Cena za m2 8960.00
Cena 429000.00 zł
Ilość pięter 10
Lokal na piętrze 9
Ilość pomieszczeń 3
  • Najprawdopodobniej najlepsza oferta na Woli Zdjęcie #6885
  • Najprawdopodobniej najlepsza oferta na Woli Zdjęcie #6886
  • Najprawdopodobniej najlepsza oferta na Woli Zdjęcie #6887
  • Najprawdopodobniej najlepsza oferta na Woli Zdjęcie #6888
UWAGA!
Aktualnie cena niższa aż o 19 000 zł (429 000 zł zamiast 448 000 zł, czyli oszczędzasz aż 380 zł za mkw), ale śpiesz się bo ta specjalna oferta jest ograniczona czasowo.

Jeśli od swojego przyszłego mieszkania oczekujesz zwłaszcza korzystnego rozkładu oraz ciekawego i przyjemnego dla oczu widoku z okien, preferujesz lokale do remontu bo chciałbyś dostosować swoje nowe mieszkanie w pełni pod swoje potrzeby i urządzić je zgodnie z własnym gustem, ponadto zależy Ci na: lokalizacji, która zapewnia świetną komunikację, dostęp do pełnej infrastruktury: handlowej, usługowej jak i edukacyjnej oraz miejscu gdzie dookoła nie brakuje zieleni, to mam dla Ciebie dobrą informację, posiadam w sprzedaży mieszkanie, które spełnia te wszystkie preferencje, a więcej szczegółów dowiesz się poniżej.

Mieszkanie o olbrzymim potencjale aranżacyjnym zlokalizowane jest na warszawskiej Woli, rejon Ulrychów, ul. Jana Olbrachta 58 na dziewiątym piętrze-dziesięciopiętrowego, odnowionego budynku.

Łączna powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 50 mkw. Mieszkanie składa się z:
- z trzech oddzielnych i ustawnych pokoi o powierzchni: 16,14 mkw, 9,75 mkw  i 9,32 mkw,
- oddzielnej i widnej kuchni o powierzchni 4,09 mkw,
- łazienki z wc,  miejscem na pralkę, wyposażonej w wannę i umywalkę o powierzchni 2,62 mkw,
- przedpokoju z pojemną szafą wnękową,
- loggii

Wartością dodaną jest piwnica o powierzchni około 1,76 mkw, która na stałe przynależy do lokalu.

Mieszkanie dwustronne, okna z kuchni oraz dużego pokoju z wyjściem na loggię skierowane są na zachód, dzięki czemu pomieszczenia są świetnie doświetlone przez większą część dnia , natomiast okna z dwóch pozostałych pokoi wychodzą na stronę wschodnią.

Pozostałe atuty lokalu to:
  • rozpościerające się widoki z okien, których nie łatwo opisać słowami,
  • funkcjonalny układ, który umożliwia np. wydzielenie oddzielnej toalety lub poszerzenie łazienki,
Największą zaletą oferowanej nieruchomości jest jednak lokalizacja. Przyszli mieszkańcy znajdą tutaj wszystko co niezbędne do komfortowego życia (publiczna szkoła podstawowa z boiskiem do piłki nożnej i koszykówki, pływania, plac zabaw, supermarket biedronka, centrum handlowe Wola Park, piekarnia, apteka, przystanek autobusowy, czy czekająca na oficjalne otwarcie stacja II linii metra- `Księcia Janusza,` to tylko jedne z wielu punktów i usług znajdujących się tuż obok budynku lub w niewielkiej jego odległości).

Oferowana nieruchomość spełni potrzeby zwłaszcza osób planujących lub spodziewających się poszerzenia rodziny, jak i rodzin w modelu (2+1, 2+2). To właściwe miejsce dla osób, które nie wyobrażają sobie życia z dala od ścisłego centrum miasta i łatwego dostępu do szerokiej gamy usług. Niemniej zakup tego lokalu będzie również rentowną i bezpieczną inwestycją dla osób poszukujących mieszkania na wynajem długoterminowy, lub na pojedyncze pokoje.

Jestem pewny, że ta nieruchomość nie będzie czekać długo na nowego właściciela, dlatego lepiej już dziś zadzwoń i umów się na prezentację!

UWAGA!
Zakup możliwy wyłącznie za gotówkę.

INFORMACJA DLA INNYCH BIUR NIERUCHOMOŚCI:
Zapraszam do obejrzenia mieszkania ze swoimi Klientami. W przypadku zawarcia umowy sprzedaży został przewidziany bonus finansowy. Szczegóły chętnie wyjaśnię telefonicznie. Oferta na wyłączność.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Brak informacji

Formularz kontaktowy

Autor ogłoszenia
Imię i nazwisko Grzegorz Szostak
Telefon: Pokaż dane kontaktowe
Strona www https://www.ks-partners.pl

Redakcja portalu

otogmina.pl
ul. Niska 29 lok. 55
01-046 Warszawa

biuro@otogmina.pl

REKLAMA

reklama