"Cudze chwalicie , swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie" Zapraszam gospodarzy miast i gmin do promowania swoich miejscowości. Bowiem dbałość o dobry wizerunek miasta lub gminy świadczy o dobrym gospodarzu i zachęca do naśladowania przez innych oraz zwiększa szansę na rozwój regionu.

Mieszkanie na Kabatach z lasem przed oknem i śpiewem ptaków.

Typ: Nieruchomości
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja Warszawa (powiat Warszawa)
Stan budynku rynek wtórny
Typ nieruchomości apartament
Pow. całkowita 110.00 m2
Pow. użytkowa 110.00 m2
Pow. działki 0.00 m2
Cena za m2 10000.00
Cena 1100000.00 zł
Ilość pięter 2
Ilość pomieszczeń 4
  • Mieszkanie na Kabatach z lasem przed oknem i śpiewem ptaków. Zdjęcie #6248
  • Mieszkanie na Kabatach z lasem przed oknem i śpiewem ptaków. Zdjęcie #6247
  • Mieszkanie na Kabatach z lasem przed oknem i śpiewem ptaków. Zdjęcie #6249
  • Mieszkanie na Kabatach z lasem przed oknem i śpiewem ptaków. Zdjęcie #6250
NOWA CENA !!!
Mieszkanie 110 m2(101,5 m2 + 8,5m2 dobudowana garderoba), 3 pokoje – salon, łazienka z wc + oddzielne wc, garderoba, kuchnia z barkiem i wyjściem na salon (optymalny rozkład pokoi na 3 strony). Teren ogrodzony i strzeżony. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze co stwarza nieuciążliwy dostęp do mieszkania dla osób starszych i dzieci w wózkach. Mieszkanie posiada zabudowaną loggie (pełnowymiarowe okna), wychodzącą na południe, łączącą się z salonem dającą dodatkowe bezpieczeństwo oraz możliwość instalacji oranżerii i ogrodu zimowego ( zainstalowane ogrzewanie c.o., które można wyłączyć).
Do lokalu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym co oznacza bezproblemową dostawę towarów np. żywnościowych do lokalu. W budynku znajduje się tylko osiem mieszkań co skutkuje ciszą i brakiem uciążliwych sąsiadów. Od strony południowej (od strony loggii) znajduje się mały zagajnik a w nim kasztan kwitnący w kolorze łososiowym w okolicach maja. Zagajnik utrzymuje chłód w upalne lato oraz pozwala delektować się śpiewem ptaków przy porannej kawie. Patio (podwórko wewnętrzne) jest dobrze zagospodarowane i utrzymane przez firmę ogrodniczą. Do lokalu przynależy też piwnica.
Lokal ma znakomite położenie jeśli chodzi o komunikację.  Metro Kabaty jest  oddalone o  5 min. drogi. Do przystanku autobusowego 3 min.
W budynku znajduje się przedszkole jak również w budynku naprzeciwko. Szkoła podstawowa znajduje się w odległości ok. 500 m. Znajdują się tu również małe sklepy oraz TESCO w odległości ok. 5 min. Las Kabacki w odległości ok.800 m.
W budynku po przeciwnej stronie ulicy znajduje się przedszkole ,którego usytuowanie nie powoduje jakiegokolwiek hałasu w mieszkaniu, szkoła podstawowa jest w odległości ok. 500 m. Znajdują się tu również małe sklepy oraz TESCO w odległości ok. 5 min. Do lasu Kabackiego ok. 800 m.
Czynsz 1200 zł przy czterech osobach zameldowanych.
 

Brak informacji

Formularz kontaktowy

Autor ogłoszenia
Imię i nazwisko Ireneusz Robak
Telefon: Pokaż dane kontaktowe
Strona www

Redakcja portalu

otogmina.pl
ul. Niska 29 lok. 55
01-046 Warszawa

biuro@otogmina.pl

REKLAMA