"Cudze chwalicie , swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie" Zapraszam gospodarzy miast i gmin do promowania swoich miejscowości. Bowiem dbałość o dobry wizerunek miasta lub gminy świadczy o dobrym gospodarzu i zachęca do naśladowania przez innych oraz zwiększa szansę na rozwój regionu.

Energooszczędne ogrzewanie Enekosystem

Typ: OGŁOSZENIA
Kategoria: Dom i Ogród
Miejscowość: Włocławek
Lokalizacja - (powiat -)
  • Energooszczędne ogrzewanie Enekosystem Zdjęcie #2003
  • Energooszczędne ogrzewanie Enekosystem Zdjęcie #2004
  • Energooszczędne ogrzewanie Enekosystem Zdjęcie #2005
Nowoczesne, energooszczędne ogrzewanie grafitową folią grzewczą Enekosystem.

Folia grzejna Enekosystem jest zaawansowanym technologicznie materiałem grzejnym o najwyższym standardzie jakości, przeznaczonym do ogrzewania podłogowego, sufitowego i ściennego. Grafitowe elementy grzewcze (przewodzące prąd elektryczny) wydzielają promieniowanie cieplne przyjazne dla zdrowia człowieka.

Folia Grzewcza posiada certyfikaty bezpieczeństwa wydane przez polskie instytucje badawcze, co wyróżnia nas na rynku z pośród producentów elektrycznych systemów grzewczych. W roku 2013 firma zdobyła Złoty Medal MTP na targach "Sacralia 2013 roku przyznawany przez Sąd Konkursowy Międzynarodowych Targów Poznańskich dla produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. W 2015 roku Enekosystem zajęło drugie miejsce w organizowanym ogólnopolskim konkursie "EKO - FIRMA".

Wysoka jakość produktu, na który dajemy 30 lat gwarancji stwarza naszym Klientom pełne zadowolenie z użytkowania naszego systemu grzewczego.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.
Kontakt
sekretariat@enekosystem.pl
tel; 604524260
https://www.facebook.com/groups/829439820481214/
 
Formularz kontaktowy

Autor ogłoszenia
Imię i nazwisko Enekosystem
Telefon: Pokaż dane kontaktowe
Strona www

Redakcja portalu

otogmina.pl
ul. Niska 29 lok. 55
01-046 Warszawa

biuro@otogmina.pl

REKLAMA

reklama