"Cudze chwalicie , swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie" Zapraszam gospodarzy miast i gmin do promowania swoich miejscowości. Bowiem dbałość o dobry wizerunek miasta lub gminy świadczy o dobrym gospodarzu i zachęca do naśladowania przez innych oraz zwiększa szansę na rozwój regionu.

DOMY Z OGRODEM NA DACHU - WAWER

Nieruchomości Rynek pierwotny

Warszawa - Wawer - Warszawa (powiat Warszawa)


Opis nieruchomości

ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA, BEZ PROWIZJI I PCC

Propozycja dla osób wymagających. Bardzo wysoki standard i energooszczędne rozwiązania. Z tarasem na dachu i własną aranżacją. Do wykorzystania dwie kondygnacje, każda ponad 80m2 plus piękny taras na piętrze. Duże okna dają pięknie doświetlone wnętrze o każdej porze dnia.

W tej kwestii aranżacji macie Państwo pełną dowolność. Współpracując z grupą naszych specjalistów, będziecie można zaprojektować rozmieszczenie pomieszczeń, czy instalacji.

Okolica bardzo cicha i zielona o niskiej zabudowie, dzięki czemu można odpocząć od zgiełku miasta, a bliskość ważnych węzłów komunikacyjnych, Wału Miedzeszyńskiego, Trasy Siekierkowskiej, zapewni szybki dojazd do centrum miasta zaledwie w kilka minut. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz dbając o bezpieczeństwo i oszczędność energii elektrycznej, podjęliśmy współpracę z firmą Intelidom Group.
Eksperci Intelidom Group od ponad 10 lat zajmują się wykonawstwem i kompleksowym doradztwem przy doborze nowoczesnych i w pełni zintegrowanych systemów.

Zapraszam na podróż po inwestycji.
Ewelina Mielczarek
530 80 74 76
Stan budynku rynek pierwotny
Typ nieruchomości dom w zabudowie
Rok budowy 2018
Pow. całkowita 0.00 m2
Pow. użytkowa 175.00 m2
Cena za m2 5429.00
Cena 950000.00 zł
Ilość pięter 1
Ilość pomieszczeń 4

Zdjęcia


  • DOMY Z OGRODEM NA DACHU - WAWER Zdjęcie #3160
  • DOMY Z OGRODEM NA DACHU - WAWER Zdjęcie #3161
  • DOMY Z OGRODEM NA DACHU - WAWER Zdjęcie #3162
Formularz kontaktowy

Autor ogłoszenia
Imię i nazwisko Ewelina Mielczarek
Telefon: Pokaż dane kontaktowe
Strona www

Redakcja portalu

otogmina.pl
ul. Niska 29 lok. 55
01-046 Warszawa

biuro@otogmina.pl

REKLAMA