"Cudze chwalicie , swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie" Zapraszam gospodarzy miast i gmin do promowania swoich miejscowości. Bowiem dbałość o dobry wizerunek miasta lub gminy świadczy o dobrym gospodarzu i zachęca do naśladowania przez innych oraz zwiększa szansę na rozwój regionu.

Dom Seniora Leonianum - Piękne życie

Typ: OGŁOSZENIA
Kategoria: Usługi
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja Warszawa (powiat Warszawa)
  • Dom Seniora Leonianum - Piękne życie Zdjęcie #6255
Nasz Dom Seniora stworzyliśmy dla wszystkich szukających czułej opieki i poczucia bezpieczeństwa. Chcemy, aby każdy z mieszkańców Leonianum czuł się jak w swoim domu, miał strefę prywatności, a jednocześnie nigdy nie czuł się samotnym, by miał pewność, że jego najmniejsze potrzeby są dla nas najważniejsze.
W Domu Seniora jest 75 miejsc w przytulnych i komfortowych pokojach jedno i dwu osobowych połączonych w segmenty 1+2 z nowoczesną łazienką w pełni dostosowaną dla osób niepełnosprawnych. Każdy pokój wyposażony jest w stylowe meble, a nowoczesne rozwiązania teletechniczne gwarantują łatwy kontakt z personelem, dostęp wifi do internetu i podłączeń tv/sat oraz telewizory 32'. Pokoje usytuowane są w jednym skrzydle budynku, rozmieszczone na trzech piętrach, w bezpośredniej bliskości z dyżurką opieki medycznej oraz sal zajęciowych, biblioteki i kawiarni. Brak barier architektonicznych i duża winda zapewnia wszystkim dogodną komunikację. Dodatkowo dla wszystkich zapewniamy rehabilitację bierną oraz zajęcia terapeutyczne, a efekt tej pracy i spotkań widać w radosnych twarzach Mieszkańców Leonianum.
Formularz kontaktowy

Autor ogłoszenia
Imię i nazwisko Dom Seniora Leonianum - Piękne życie
Telefon: Pokaż dane kontaktowe
Strona www www.leonianum.pl/

Redakcja portalu

otogmina.pl
ul. Niska 29 lok. 55
01-046 Warszawa

biuro@otogmina.pl

REKLAMA