"Cudze chwalicie , swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie" Zapraszam gospodarzy miast i gmin do promowania swoich miejscowości. Bowiem dbałość o dobry wizerunek miasta lub gminy świadczy o dobrym gospodarzu i zachęca do naśladowania przez innych oraz zwiększa szansę na rozwój regionu.

Dom nad morzem!

Nieruchomości Rynek pierwotny

Grabno- Ustka - - (powiat -)


Opis nieruchomości

Witam.
Oferuję na sprzedaż wspaniałą nieruchomość położoną w Grabnie gmina Ustka. Działka znajduje się 50 metrów od drogi krajowej nr 21 (Słupsk- Ustka). Dojazd drogą asfaltową, dom doskonale widoczny z drogi głównej. Grabno jest miejscowością oddaloną 2 km od przepięknej plaży nad morzem Bałtyckim.
Działka jest całkowicie ogrodzona, z dwóch stron ogrodzeniem betonowym, z jednej siatką i żywopłotem a od frontu pięknym kamiennym murem z elementami kutymi. Działka jest zagospodarowana, obsadzona krzewami i klombem.
Budynek jest w stanie surowym zamkniętym do wykończenia według własnego pomysłu. W domu wykonany jest kompletny dach, betonowe schody i pierwsze piętro. Wstawione są wszystkie okna plastikowe (złoty dąb) i drzwi wejściowe w tym samym kolorze (6 szt.). Projekt przewiduje część mieszkalną ok. 190 metrów i drugą część przeznaczoną na mały pensjonat (lub inną działalność). Kanalizacja, prąd i woda są podłączone w budynku. Możliwość podłączenia się do gazu miejskiego.
Budynek w całości ocieplony, dwa kominy wykonane nowym systemem, możliwość zagospodarowania poddasza (6 okien dachowych). Budynek był adaptowany i zachowane zostały elementy konstrukcji drewnianej.
Zostały wylane fundamenty garażu- wolno-stojący, dwustanowiskowy. Do garażu doprowadzono prąd i wodę.
 
Bliskość morza, lasu i rzeki (Słupia) daje nieograniczone możliwości rekreacji. Jest to miejsce chętnie odwiedzane przez miłośników wędkarstwa, kajakarstwa jak również turystów chcących odpocząć nad morzem. W odległości 3 km znajduje się Dolina Charlotty (zoo, kraina bajek, coroczny Festiwal Legend Rocka).
W Grabnie mieszka dużo ludzi młodych i dzieci, stanowią oni większość społeczności lokalnej. W otoczeniu zabudowa jednorodzinna, plac zabaw i orlik. Dobra komunikacja ze Słupskiem i Ustką. Autobusy miejskie, PKS i prywatni przewoźnicy. Sklep, przedszkole i kościół w sąsiedztwie.
 
Cena 430000 złotych, sprzedaż bezpośrednia.
 
Stan budynku rynek pierwotny
Typ nieruchomości dom wolnostojący
Rok budowy 2010
Pow. całkowita 423.00 m2
Pow. użytkowa 423.00 m2
Pow. działki 1489.00 m2
Cena 430000.00 zł
Ilość pięter 1
Ilość pomieszczeń 13

Zdjęcia


  • Dom nad morzem! Zdjęcie #2988
  • Dom nad morzem! Zdjęcie #2989
  • Dom nad morzem! Zdjęcie #2990
  • Dom nad morzem! Zdjęcie #2991
Formularz kontaktowy

Autor ogłoszenia
Imię i nazwisko Ryszard
Telefon: Pokaż dane kontaktowe
Strona www

Redakcja portalu

otogmina.pl
ul. Niska 29 lok. 55
01-046 Warszawa

biuro@otogmina.pl

REKLAMA

reklama