"Cudze chwalicie , swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie" Zapraszam gospodarzy miast i gmin do promowania swoich miejscowości. Bowiem dbałość o dobry wizerunek miasta lub gminy świadczy o dobrym gospodarzu i zachęca do naśladowania przez innych oraz zwiększa szansę na rozwój regionu.

CICHE, PRZESTRONNE (3- pokojowe) mieszkanie na ulicy Okopowej

Typ: Nieruchomości
Miejscowość: Warszawa
Lokalizacja Warszawa (powiat Warszawa)
Stan budynku rynek wtórny
Typ nieruchomości mieszkanie
Pow. całkowita 70.00 m2
Pow. użytkowa 70.00 m2
Pow. działki 0.00 m2
Cena 668000.00 zł
Ilość pięter 5
Lokal na piętrze 1
Ilość pomieszczeń 3
  • CICHE, PRZESTRONNE (3- pokojowe) mieszkanie na ulicy Okopowej Zdjęcie #5658
  • CICHE, PRZESTRONNE (3- pokojowe) mieszkanie na ulicy Okopowej Zdjęcie #5659
  • CICHE, PRZESTRONNE (3- pokojowe) mieszkanie na ulicy Okopowej Zdjęcie #5660
  • CICHE, PRZESTRONNE (3- pokojowe) mieszkanie na ulicy Okopowej Zdjęcie #5661
Lokal znajduje się na ulicy Okopowej na wysokości ulicy Żytniej. Dojdziemy stąd pieszo do każdego zakątka ścisłego centrum Warszawy, do dwóch centrów handlowych Klif (5 minut) i Arkadia oraz do stacji metra na rondzie Daszyńskiego.

Mieszkanie znajduje się w budynku z przełomu 1995/96 r na pierwszym piętrze 5-cio piętrowego budynku, do którego budowy zastosowano wysokiej jakości materiały (jak choćby cegłę ceramiczną). Na jednym piętrze znajdują się 4 mieszkania, co sprzyja tworzeniu ciepłej, niemal rodzinnej atmosfery sąsiedzkiej.
Dużym atutem mieszkania jest jego południowo-zachodnia ekspozycja, zwłaszcza biorąc pod uwagę sielankowy i kojący widok z okna: wolna przestrzeń zdominowana przez zieleń z wybijającymi się na pierwszy plan dwoma starymi kasztanami.

Bardzo ustawne pokoje o powierzchni 22, 15 oraz 10 m2 umożliwią komfortowe urządzenie się w nim każdej rodziny. Dodatkowo kuchnia o powierzchni 11 m2 może zostać połączona z salonem, z którego z kolei możemy udać się na nasłoneczniony przez większą część dnia balkon. Co bardzo istotne dla miłośników potraw azjatyckich lubiących gotować w woku: kuchnia posiada dostęp do gazu. Oddzielna toaleta oraz łazienka zapewniają dodatkowy komfort dla współlokatorów.

Budynek posiada ochronę (która naprawdę opiekuje się budynkiem), dedykowane miejsce na rowery oraz windę. Dodatkowo mamy do dyspozycji miejsca postojowe oraz garaż podziemny.
Mieszkanie wyposażone jest w plastikowe okna, panele drewniane. Kuchnia oraz łazienka zaprezentowane są na zdjęciach.

Ogromne znaczenie ma bliskość sklepów i knajpek: w budynku zlokalizowany jest sklep Żabka, kilka kroków dzieli nas od kultowego najstarszego baru chińskiego i oczywiście dla znawców mody i miłośników shoppingu - wspomniane centrum handlowe Klif. Bardzo istotna informacja dla rodzin z dziećmi -  kilka metrów od budynku znajduje się przedszkole.

Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, ale oczywiście można niewielkim kosztem dostosować je do swojej wizji.

 

Brak informacji

Formularz kontaktowy

Autor ogłoszenia
Imię i nazwisko Krzysztof
Telefon: Pokaż dane kontaktowe
Strona www

Redakcja portalu

otogmina.pl
ul. Niska 29 lok. 55
01-046 Warszawa

biuro@otogmina.pl

REKLAMA