"Cudze chwalicie , swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie" Zapraszam gospodarzy miast i gmin do promowania swoich miejscowości. Bowiem dbałość o dobry wizerunek miasta lub gminy świadczy o dobrym gospodarzu i zachęca do naśladowania przez innych oraz zwiększa szansę na rozwój regionu.

O serwisie

Witamy Państwa na portalu  otogmina.pl - Twoje Ogłoszenia na Mazowszu.

Portal otogmina.pl jest portalem  informacyjno – promocyjnym
Portal otogmina.pl dedykowany jest dla miast i gmin, które poprzez swoje działania zachęcają do aktywności gospodarczych, dla turystów zwiedzających lub chcących zwiedzić ciekawe okolice, dla inwestorów krajowych i zagranicznych poszukujących nowych terenów inwestycyjnych, dla przedsiębiorców poszukujących kontaktów biznesowych z innymi podmiotami oraz osób fizycznych zainteresowanych zakupem np. działek pod budownictwo mieszkaniowe czy  rekreacyjne lub innych nieruchomości.
Portal otogmina.pl
ma za cel promowanie miast i gmin województwa Mazowieckiego poprzez prezentowanie przez gospodarzy walorów turystycznych danego regionu, zainteresowanie potencjalnych inwestorów do inwestycji jak również do nawiązywania kontaktów biznesowych z lokalnymi przedsiębiorcami.
Podmioty i osoby, dla których dedykowany jest portal otogmina.pl znajdą interesujące ich tematy jak również bliżej poznają możliwości inwestycyjne danych regionów.

Redakcja portalu

otogmina.pl
ul. Niska 29 lok. 55
01-046 Warszawa

biuro@otogmina.pl

REKLAMA

reklama