"Cudze chwalicie , swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie" Zapraszam gospodarzy miast i gmin do promowania swoich miejscowości. Bowiem dbałość o dobry wizerunek miasta lub gminy świadczy o dobrym gospodarzu i zachęca do naśladowania przez innych oraz zwiększa szansę na rozwój regionu.

eRachunkowa Małgorzata Belka

Branża: Biznes


Logo firmy eRachunkowa Małgorzata Belka

Siedziba firmy:

Afrykańska 12D lok. 11
03-966 Warszawa
NIP: 1130570191

Dane kontaktowe:

tel. 602527905
malgorzata.belka@erachunkowa.pl
http://www.erachunkowa.pl


Opis działalności

Biuro rachunkowe.  Usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, kadry i płace, rozliczenia z urzędem skarbowym i ZUS, uczestnictwo w kontroli urzędu skarbowego i ZUS, doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, rozliczanie kosztów na projekty i nieruchomości.
Obsługa spółek kapitałowych i osobowych, jednoosobowych działalności gospodarczych, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych.

O nas

Masz pomysł na stworzenie firmy. Realizujesz swoje pasje. Skup się na tym, co najważniejsze dla Twojego biznesu - ja zajmę się wypełnieniem na Twoją rzecz ustawowego obowiązku prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych. Gwarantuję Ci wygodę, bezpieczeństwo i stabilne warunki współpracy!

Nieruchomości - rynek pierwotny
Nieruchomości - rynek wtórny

Wyszukiwanie

Ogłoszenia

Brak ogłoszeń biznesowych - dodaj swoje

Zarabiaj on-line

Firma nie opublikowała jeszcze żadnego ogłoszenia o pracę

RĘKODZIEŁO

Wszystko dla domu

REKLAMA