"Cudze chwalicie , swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie" Zapraszam gospodarzy miast i gmin do promowania swoich miejscowości. Bowiem dbałość o dobry wizerunek miasta lub gminy świadczy o dobrym gospodarzu i zachęca do naśladowania przez innych oraz zwiększa szansę na rozwój regionu.

English Direct - Rafał Szypulski

Branża: Edukacja i szkolnictwo


Logo firmy English Direct - Rafał Szypulski

Siedziba firmy:

Sochaczewskiego 2/19
07-410 Ostrołęka
NIP: 758-173-46-11

Dane kontaktowe:

tel. +48502760699
english.direct@wp.pl
http://www.englishdirect.com.pl/


Opis działalności

Witaj! Fajnie, że wpadłaś/eś tutaj. Potrzebujesz podszlifować lub nauczyć się angielskiego? Jestem do dyspozycji! 

Nauczę Cię języka od podstaw do poziomu, do którego sobie życzysz - to zależy od Ciebie. 

Znasz już nieco angielski? Super! Sprawdzimy jaki to poziom (już teraz możesz pobrać darmowy test poziomujący z mojej strony: http://www.englishdirect.com.pl/?placement-test,15, wyślij swoje odpowiedzi, a dowiesz się, jaki poziom znajomości języka prezentujesz w tej chwili). 

Potrzebujesz zajęć indywidualnych? Nie ma sprawy! Proponuję Ci zajęcia online (na żywo)... Ty jesteś w swoim ulubionym miejscu z włączonym komputerem z dostępem do Internetu, kamerką oraz słuchawkami z mikrofonem, a ja czekam już po drugiej stronie :) Zajęcia - nie różnią się w sumie niczym od tzw. "normalnych lekcji". Lekcje online spełniają wszystkie warunki, jak w realu: widzimy się, słyszymy, możemy ze sobą jednocześnie pisać, rozmawiać, dzielić się ekranami, wysyłać zadania do wykonania itp. 

Zajęcia prowadzę korzystając z Google Hangout albo Skype. Od lat prowadzę zajęcia online i sądzę, że jest to przyszłość kształcenia, ponieważ oferuje możliwość uczenia się w sposób bardzo elastyczny i z każdego zakątka świata. 

Jeśli jesteś z Ostrołęki lub okolic i szukasz profesjonalnego anglisty do przeszkolenia pracowników w swojej firmie lub/i eksperta, który pomoże Ci uporać się z tłumaczeniami pisemnymi/ustnymi - także zapraszam do skorzystania ze swojej oferty. Więcej na stronie: http://www.englishdirect.com.pl/

Wracając do oferty związanej z nauką angielskiego... Proponuję szeroki wachlarz usług. Zerknij niżej...

* Jeśli potrzebujesz konwersacji na wybrane tematy... możemy się umówić na kilka konkretnych spotkań. Napisz co Cię interesuje i ustalimy szczegóły! 

* Jeśli potrzebujesz przećwiczenia jakiegoś zagadnienia gramatycznego, wyjaśnienia jakichś niezrozumiałych zawiłości gramatycznych, wspólnego odrobienia pracy domowej z gramatyki - zapraszam! Umówimy się na jedno lub kilka spotkań po to, byś mogła/mógł poprawić sobie oceny z języka angielskiego w szkole/na studiach.

* Jeśli nie wiesz, jak pisać różne teksty lub sam/a musisz napisać raport, rozprawkę, list, e-mail, CV lub jakikolwiek inny tekst - śmiało pisz... Umówimy się na spotkanie, podczas którego wyjaśnię Ci, co i jak się pisze lub napiszemy coś razem lub zlecisz mi napisanie tekstu, który jest Ci potrzebny!

* Jeśli potrzebujesz przygotowania do egzaminu maturalnego (podstawowego lub rozszerzonego) pisemnego lub ustnego - daj znać! Solidnie powtórzymy wszystkie zagadnienia obowiązujące na egzaminie maturalnym (jestem egzaminatorem egzaminu maturalnego z języka angielskiego: http://www.englishdirect.com.pl/?referencje,4) zarówno jeśli chodzi o część pisemną, jak i ustną. Na egzamin pójdziesz przygotowana/y, pewna/y, bez obaw, że nie zdasz! 

* Jeśli chcesz - bez żadnych zobowiązań finansowych poćwiczyć pisanie po angielsku, uczyć się nowych słówek i na bieżąco poznawać różne zagadnienia gramatyki oraz inne rzeczy... zapraszam na swój blog: http://englishdirect-rafal.blogspot.com/ Odpowiadam na wszystkie pytania, podpowiadam, pomagam...

* Jeśli zamierzasz przygotować się do któregoś z egzaminów państwowych organizowanych przez British Council... Trafiłaś/eś idealnie! Od lat z powodzeniem przygotowuję ludzi do egzaminów takich jak PET, FCE, CAE czy CPE. Przez cały czas trwania kursu solidnie monitoruję Twoje postępy w radzeniu sobie z poszczególnymi zadaniami w poszczególnych częściach egzaminu. Na koniec przystępujesz do mojej wersji danego egzaminu, po którym dostajesz cenną informację, na jaki wynik możesz liczyć z egzaminu, ponieważ dokonuję rzetelnej oceny Twoich możliwości po przerobieniu całego kursu! Moim celem jest zdanie przez Ciebie egzaminu jak najlepiej, a najlepszym dowodem tego, że warto ze mną współpracować są już dziesiątki osób, które przygotowując się ze mną do egzaminów z powodzeniem je zdały - włączając w to mojego syna, który mając w tej chwili 15 lat... w czerwcu - po zdanym PET, FCE - przygotowuje się teraz do CAE! I zda go na bank! :)

* Jeśli interesuje Cię ogólny kurs języka angielskiego, niekoniecznie przygotowujący do egzaminu, również zapraszam! Prowadzę kursy angielskiego od poziomu podstawowego (A1), przez średnio zaawansowany (B1), średnio zaawansowany wyższy (B2), aż do zaawansowanego (C1) oraz zaawansowanego wyższego (C2).

* Jeśli interesuje Cię kurs specjalistyczny związany z Twoją pracą, studiami, zainteresowaniami - także zapraszam! Chętnie poprowadzę kurs dla budowlańców, ludzi biznesu (BEC), prawników (ILEC), księgowych, osoby pracujące w HR i PR, inżynierów tudzież innych obszarach. 

* Jeśli studiujesz filologię angielską i potrzebujesz kogoś do przybliżenia Ci zagadnień związanych z językoznawstwem, historią języka angielskiego, kulturoznawstwem UK lub translatoryką - chętnie wyjaśnię Ci to, czego potrzebujesz!

A teraz kilka słów o tym, dlaczego mogę zaoferować Ci dzisiaj tak szeroki zakres usług! Otóż posiadam w swoim portfolio trzy tytuły magistra (nie chcę się chwalić, ale tutaj muszę...): filologia angielska, dydaktyka języków obcych oraz nauki polityczne (marketing i reklama); skończyłem studia podyplomowe (zarządzanie), mnóstwo kursów (PR, zarządzanie w oświacie, IP, itp.), od 1997 jestem zawodowym nauczycielem, który zdobywał doświadczenie pracując w szkołach publicznych i prywatnych, ogólnokształcących i językowych, offline i online, z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w najróżniejszych konfiguracjach i na różnych poziomach! Od 2007 prowadzę także swoją działalność, płacę ZUS i wystawiam rachunki! Często - służbowo i prywatnie - wyjeżdżałem i nadal bywam za granicą jako uczestnik kursów, projektów czy wizyt studyjnych (UK - 2005, Finlandia - 2014). Poza tym pracowałem też w Nauczycielskim Kolegium Języka Angielskiego wykładając różne trudne przedmioty oraz w MSCDN jako nauczyciel konsultant, dlatego jestem lektorem rozwijającym się wszechstronnie, jeśli chodzi o nowoczesne metody nauczania, nauczanie przyjazne mózgowi, neurodydaktyka, itp. Należę też do Polskiego Towarzystwa Neofilologicznego, stąd jestem na bieżąco, jeśli chodzi o zagadnienia z obszaru glottodydaktyki! :) 

Zajęcia staram sie prowadzić zawsze dynamicznie, w miarę możliwości kreatywnie i z uwzględnieniem indywidualnych predyspozycji, zainteresowań i potrzeb osoby uczącej się angielskiego!

Mam nadzieję, że określiłem się w miarę solidnie w tej ofercie. Jeśli jednak nadal masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania - serdecznie zapraszam do kontaktu! Możesz pisać na adres: office@englishdirect.com.pl, dzwonić lub pisać na blogu! Zapraszam! 

Gwarantuję solidność, rzetelność, profesjonalizm i satysfakcję!

O nas

Od 1997 roku jestem zawodowym nauczycielem/lektorem i tłumaczem. Doświadczenie zdobywałem pracując w szkołach państwowych i prywatnych szkołach językowych. Jako tłumacz współpracowałem z szeregiem różnych organizacji.

Fakt, że pracowałem w wielu miejscach, z setkami osób, na różnych poziomach i w najróżniejszych konfiguracjach pozwoliły mi na wypracowanie skutecznego stylu nauczania tego pięknego języka. Moje doświadczenie obejmuje przygotowanie dziesiątki osób do egzaminów, studiów oraz pracy w Polsce i za granicą.

Od lat mam ogromną przyjemność współpracować ze Stora Enso Poland i Stora Enso Narew w Ostrołęce prowadząc zajęcia indywidualne i grupowe na niemal wszystkich szczeblach zarządzania w tej organizacji.

Współpracuję/współpracowałem także z mniejszymi firmami i organizacjami w Ostrołęce (np. Beton Stal SA, FSNT NOT, Agencja Rozwoju Regionalnego, Ostrołęckie Forum Gospodarcze, Starglass) i okolicach prowadząc kursy języka angielskiego oraz świadcząc usługi zwykłych tłumaczeń pisemnych i ustnych.    

Zakładając firmę EnglishDirect chciałem, by nazwa nawiązywała do sposobu w jaki nauczam języka angielskiego, tj. 'direct' - bezpośrednio. Ponieważ jestem bardzo zainspirowany nauczaniem opartym o wiedzę z obszaru neurodydaktyki oraz wykorzystaniem technologii inofrmacyjno-komunikacyjnych, organizuję zajęcia tak, by były one ciekawe, stymulujące, motywujące, z humorem i skuteczne.

Największym paradoksem w dzisiejszym systemie kształcenia języków obcych w większości polskich szkół jest to, że dużo mówi się o tym, jak ważna jest umiejętność komunikacji… Tymczasem okazuje się, że absolwenci szkół zmuszeni do praktycznego wykorzystania języka za granicą, na rozmowie kwalifikacyjnej, czy choćby na egzaminie maturalnym, często mają z tym największy problem. 

Myślę, że można śmiało stwierdzić, że najważniejsze sprawności językowe, czyli słuchanie i mówienie są dzisiaj niestety w polskich szkołach bardzo często zaniedbywane na rzecz żmudnych przygotowań do końcowego egzaminu pisemnego z dużym naciskiem na tradycyjną gramatykę, czytanie i pisanie. 

Swoją działalnością chcę zmieniać ten przykry trend i tworzyć takie środowisko na swoich zajęciach, w których przyswajanie języka odbywa się w praktycznych sytuacjach dnia codziennego, gdzie non-stop kogoś słuchamy lub do kogoś mówimy. Dodatkowo staram się tak planować zajęcia, by procesowi przyswajania języka zawsze towarzyszyła dopamina - czyli hormon szczęścia. :) 

Jeśli więc stwierdzasz teraz, że wcześniej nie udało Ci się opanować tego języka na poziomie, który by Cię satysfakcjonował, a czujesz konieczność rozwoju w tym kierunku… jestem do Twojej dyspozycji.

Nieruchomości - rynek pierwotny
Nieruchomości - rynek wtórny

Wyszukiwanie

Ogłoszenia

Brak ogłoszeń biznesowych - dodaj swoje

Zarabiaj on-line

Firma nie opublikowała jeszcze żadnego ogłoszenia o pracę

RĘKODZIEŁO

Wszystko dla domu

REKLAMA