"Cudze chwalicie , swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie" Zapraszam gospodarzy miast i gmin do promowania swoich miejscowości. Bowiem dbałość o dobry wizerunek miasta lub gminy świadczy o dobrym gospodarzu i zachęca do naśladowania przez innych oraz zwiększa szansę na rozwój regionu.

Enekosystem Sp. z o.o.

Branża: Usługi


Logo firmy Enekosystem Sp. z o.o.

Siedziba firmy:

Sosnowice 192
00-001 Warszawa
NIP: 6793081828

Dane kontaktowe:

tel. 604524260
sekretariat@enekosystem.pl
http://www.enekosystem.pl


Opis działalności


 
Energooszczędne ogrzewanie- Enekosystem
 
 
Firma Enekosystem zajmuje się wdrażaniem nowej technologii ogrzewania płaszczyznowego. Istniejemy na rynku krajowym pod marką ENEKOSYSTEM od 2012 roku, od tego momentu zdobyliśmy uznanie wielu zadowolonych klientów. W roku 2013 nasz produkt otrzymał  - Złoty Medal  na MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH SAKRALNYCH w Poznaniu.  W 2015 roku Enekosystem zajęło drugie miejsce w organizowanym ogólnopolskim  konkursie "EKO - FIRMA".
 
 
Nasz film.
 
https://www.youtube.com/watch?v=UkG6c2xmYbo

O nas

    Kontaktujemy się z Państwem w celu przedstawienia rozwiązań oferowanych przez firmę Enekosystem Sp. z o. o. Folia Grzejna Enekosystem jest nowoczesnym i ekologicznym elementem grzewczym, który z powodzeniem jest stosowany w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz budowlach sakralnych - koszt inwestycyjny takiego rozwiązania jest jednym z najtańszy oferowanych na rynku, a wysoka sprawność gwarantuje niskie zużycie energii. 

Nieruchomości - rynek pierwotny
Nieruchomości - rynek wtórny

Wyszukiwanie

Ogłoszenia

Brak ogłoszeń biznesowych - dodaj swoje

Zarabiaj on-line

Firma nie opublikowała jeszcze żadnego ogłoszenia o pracę

RĘKODZIEŁO

Wszystko dla domu

REKLAMA