"Cudze chwalicie , swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie" Zapraszam gospodarzy miast i gmin do promowania swoich miejscowości. Bowiem dbałość o dobry wizerunek miasta lub gminy świadczy o dobrym gospodarzu i zachęca do naśladowania przez innych oraz zwiększa szansę na rozwój regionu.

E-ZŁOM

Branża: Biznes


Logo firmy E-ZŁOM

Siedziba firmy:

Żeleńskiego 4
35-105 Rzeszów
NIP: 9247897799

Dane kontaktowe:

tel. 730000560
damianopolak@interia.pl
http://www.e-zlom.pl/


Opis działalności

E-ZŁOM.PL to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się przede wszystkim w skupie i dystrybucji materiałów wtórnych, złomu. E-ZŁOM.PL działa nieprzerwanie od 2007 roku, a dzięki profesjonalnemu podejściu do klienta posiada ugruntowaną pozycję na rynku. Oferta E-ZŁOM.PL to skup takich materiałów jak cynk, mosiądz, ołów, aluminium, brąz, cyna, złom stalowy, brąz, stal narzędziowa, stal gruba, stal chromowana. Przedsiębiorstwo skupuje też złom elektroniczny oraz elementy AGD - lodówki, zamrażarki itp.

O nas

Przedsiębiorstwo E-ZŁOM.PL rozpoczęło swoją działalność w roku 2007. Firma działa w obszarze dystrybucji materiałów wtórnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiada ugruntowaną pozycję na rynku. Oferta E-ZŁOM.PL obejmuje skup takich surowców jak na przykład mosiądz, aluminium, brąz, ołów, stal narzędziowa, katalizatory samochodowe, stal chromoniklowa, miedź, cynk, cyna. W zakresie złomu elektronicznego E-ZŁOM.PL przyjmuje na przykład pamięci ram, karty główne, które pochodzą z komputerów, procesory ceramiczne.

Nieruchomości - rynek pierwotny
Nieruchomości - rynek wtórny

Wyszukiwanie

Ogłoszenia

Brak ogłoszeń biznesowych - dodaj swoje

Zarabiaj on-line

Firma nie opublikowała jeszcze żadnego ogłoszenia o pracę

RĘKODZIEŁO

Wszystko dla domu

REKLAMA