"Cudze chwalicie , swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie" Zapraszam gospodarzy miast i gmin do promowania swoich miejscowości. Bowiem dbałość o dobry wizerunek miasta lub gminy świadczy o dobrym gospodarzu i zachęca do naśladowania przez innych oraz zwiększa szansę na rozwój regionu.

DWÓR FRANCISZKÓW

Branża: Usługi


Logo firmy DWÓR FRANCISZKÓW

Siedziba firmy:

Franciszków 70
05-240 Tłuszcz
NIP: 729-24-41-481

Dane kontaktowe:

tel. 605-158-158
frontdesk@dworfranciszkow.pl
http://www.dworfranciszkow.pl/


Opis działalności

Ten niezwykły ośrodek szkoleniowo-rekreacyjny oddalony jest jedynie o 35 km od granic Warszawy. Do Państwa dyspozycji oddajemy 60 miejsc noclegowych w pokojach o wysokim standardzie hotelowym, restaurację, salę szkoleniową, karczmę, a także klimatyczny dworski hol z rozpalonym kominkiem.
Dwór Franciszków to coś znacznie więcej, niż obiekt szkoleniowy. Położony na terenie 45-hektarowej posiadłości, otoczony przez lasy, łąki i stawy to miejsce idealne zarówno do skupienia i wyciszającego relaksu, jak i licznych zajęć o charakterze rozrywkowym i rekreacyjnym. Cały teren ośrodka jest ogrodzony i strzeżony. Bogaty przyrodniczo teren doskonale nadaje się do aktywnego wypoczynku

O nas

Dwór Franciszków jest doskonałym miejscem do organizacji różnego typu  imprez okolicznościowych.
Znakomite potrawy, skomponowane specjalnie przez naszego szefa kuchni i doskonała obsługa, zapewnią Państwu spędzenie u nas niepowtarzalnych chwil.
Zapewniamy:
  • indywidualne podejście do każdego gościa,
  • menu dostosowane do życzeń i potrzeb naszych gości,
  • odpowiednią oprawę artystyczną na życzenie gości,
  • bezpłatne miejsca parkingowe,
  • noclegi dla uczestników przyjęcia w atrakcyjnych cenach.


 
Dzięki swojej dogodnej lokalizacji, wysokim standardom i bogatemu zapleczu – zielonemu stanowi atrakcyjne miejsce do organizacji wszelkiego typu spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych i wielu innych.
To idealne miejsce w centralnej Polsce na organizację kameralnych, oddalonych od zgiełku dużego miasta spotkań firmowych. Każda konferencja i szkolenie w naszym Dworze zawsze owiana jest spokojem, ciszą i dyskrecją. Dwór Franciszków tworzy idealną przestrzeń na spotkania towarzyskie i rozmowy biznesowe.

Nieruchomości - rynek pierwotny
Nieruchomości - rynek wtórny

Wyszukiwanie

Ogłoszenia

Brak ogłoszeń biznesowych - dodaj swoje

Zarabiaj on-line

Firma nie opublikowała jeszcze żadnego ogłoszenia o pracę

RĘKODZIEŁO

Wszystko dla domu

REKLAMA