"Cudze chwalicie , swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie" Zapraszam gospodarzy miast i gmin do promowania swoich miejscowości. Bowiem dbałość o dobry wizerunek miasta lub gminy świadczy o dobrym gospodarzu i zachęca do naśladowania przez innych oraz zwiększa szansę na rozwój regionu.

BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI DOMINO

Branża: Nieruchomości


Logo firmy BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI DOMINO

Siedziba firmy:

Staromłyńska 8/1
26-600 Radom
NIP: 7962734849

Dane kontaktowe:

tel. 733 000 138
piotr@dominoradom.pl
http://www.dominoradom.pl


Opis działalności

Agencja Nieruchomości Domino proponuje profesjonalną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Oferujemy obsługę wszystkich typów transakcji – sprzedaż, kupno, wynajem. Poprowadzimy Państwa przez cały proces sprzedaży, zakupu lub wynajmu nieruchomości – od pierwszego kontaktu z naszym pracownikiem do finalizacji transakcji – podpisania aktu notarialnego lub umowy najmu.

Naszym atutem jest profesjonalna i rzetelna obsługa oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Nasze usługi są kompleksowe i na najwyższym poziomie. Powierzone nam zadania wykonujemy z pasją, dbając o to, by nasi klienci byli zadowoleni.


W swojej ofercie posiadamy mieszkania, domy, działki oraz lokale użytkowe. Wszystkie nieruchomości, które przyjmujemy do swojej oferty sprawdzamy pod względem prawnym oraz oglądamy, sporządzając jednocześnie dokumentację fotograficzną.

Dysponujemy szeroką bazą klientów poszukujących nieruchomości.

Przeważającym atutem z naszej strony  jest profesjonalna na wysokim poziomie obsługa oraz indywidualne podejście do każdego klienta przez LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA.

O nas

Nieruchomości - rynek pierwotny
Nieruchomości - rynek wtórny

Dom na sprzedaż Klwatka Szlachecka
dom wolnostojący

Cena: 0.00 zł
Radom (radomski)

Wyszukiwanie

Ogłoszenia

Brak ogłoszeń biznesowych - dodaj swoje

Zarabiaj on-line

Firma nie opublikowała jeszcze żadnego ogłoszenia o pracę

RĘKODZIEŁO

Wszystko dla domu

REKLAMA